Jak skutecznie handlować wobec tendencji

23 lipca 2014

EUR / USD został zatrzymany w rutynę podczas środowego handlu i nic nie spojrzał nawet zdalnie blisko zapewniając solidną możliwość handlu. Więc wskoczył do mojego pary zapasowej, GBP / JPY, który zrobił kilka ciekawych akcja dzieje. I tak na marginesie przed skokiem do serca post, jeśli jesteś podobny do mnie i handlu może tylko jedna para dla uproszczenia, o zupełnie inną parę jako back-up (w przypadku, gdy na rynku jest naprawdę złe) jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, aby przejść. Jeśli głównym parą jest EUR / USD, ale plecy się jest http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ GBP / USD, jesteś prawdopodobnie dostanie dużo tego samego działania. Obaj reprezentują dwa walut europejskich w porównaniu do dolara USA. korelują one wi?cej … .. bardzo silnie ze sobą, więc jeśli kurs EUR / USD jest leniwy i nieciekawe, a GBP / USD prawdopodobnie nie będzie dostarczyć dużo pociechy. Dlatego ośmielam nad GBP / JPY – inna waluta europejska związana z Azji (zamiast North American) waluty.

Tuż po 3AM EST funt / jen jest powolny, równomierny ruch w dół skończył się na rzecz większej liczby odbiorców popychając ją i powyżej przegubu po 4 nad ranem. Ale to w górę ruch nie był trwały, ponieważ fala sprzedaży doszły do ​​głosu pchnąć cenę powrotem poniżej przegubu i wywołują ciągły trend spadkowy. To jest jedna rzecz, szczególnie cieszyć się sesji europejskiej. Pary walutowe często Oto zdj?cia trendu w konkretnym kierunku, a poruszać się lub wsparcia wyzwanie i odporność, zapewniając możliwości handlowych opartych na sposób przejść o rzeczy.

Przed 5 rano, tuż na północ od wsparcia 1, nie było pewne wskazanie, że niektóre kierunkowe zmiana może być w sklepie. 04:55 Świeca zyskał powrotem prawie sześć pipsów i wykazać, że rynek nie krwawił całości. 05:00 Świeca przyszedł o włos wsparcia 1 przed odprowadzanie wilgoci z powrotem kilka pipsów. Ale cena kontynuowała tendencję spadkową poniżej wsparcia 1, jak również na silnym niedźwiedzi 5:05 świecy.

Dopiero wsparcie 2, że odwrócenie zaczęły nabierać kształtu. Ilekroć handel wobec tendencji, trzeba uważać, bo to ryzykowne. Jak zawsze, każda decyzja handlu powinna być postrzegana jako decyzja biznesowa. Handlowcy, którzy traktują swoje decyzje handlowe jak popping monety do automatu, pociągając za dźwignię i nadzieję na najlepsze prostu nie będą skuteczne. Najlepiej, chcesz o co najmniej dwadzieścia minut działania rynku sugeruje, że tendencja ta zanikła. Uważam, że wszystko mniej niż piętnaście minut wydaje się być zbyt wysokiego ryzyka, jak trudno jest określić w tak krótkim terminie, czy silna tendencja może być faktycznie zbliża się do końca – przynajmniej na jakiś czas do punktu, gdzie można zasadnie oczekiwać 5-20 minut handlu pracuje obecnie.

Na 5:10 świecy, cena przyszedł nieśmiały poziomu wsparcia 2 – 172.699 – a następnego Świeca przyszedł na zielono, podobnie jak następny. Po 05:30 świec produkowane 3/2 pip uparty ruch, który odrzucił wsparcie 2, w końcu miał dobry cztery świece (pięć minut miejcie), co sugeruje, że ten ruch w dół jest flatlined. Nic nie jest pewne, w handlu, oczywiście, ale faktycznie czułem się pewny siebie w tym momencie rzeczywiście biorąc opcję kupna tutaj.

Gdy cena dotknął 172.699, wszedłem opcji call, zobaczył, że wbrew mnie na krótko przed wytworzeniem dobrą zwycięzcy sześciu pip z wydychanym powietrzem.

W dolnej linii jest to, że gdy jesteś przeciwko sztywnym trendem, często jest >> Kliknij to najlepiej, aby uniknąć biorąc pod uwagę transakcje w ogóle, dopóki nie istnieje uzasadniony powód, aby to zrobić w inny sposób – jak np zamieszczonych w tym artykule. Sporo czasu musi upłynąć, zanim będzie można ewentualnie wziąć pod uwagę fakt, że trend może być faktycznie wstrzymany, przynajmniej na chwilę.

Ogólna zasada mam jest to najlepszy boczny skonfigurować dla siebie to okres ten powinien wynosić około cztery razy tak długo, jak czas obejmujący każdą świecę. Oznacza to, że dwadzieścia minut po silna tendencja wykazać na wykresie pięć minut. Nie ma nic naukowego zależy od tej „reguły“, ale jest to coś, co staram się osobiście przestrzegać, aby pomóc skos szanse na moją korzyść jak najlepiej przy rozpatrywaniu tego typu odwracających trend zestawach.