Oscylatory i teoria konwergencji na opcje binarne

Jest to trzeci z serii na temat korzystania z analizy technicznej oscylatorów piszę. W poprzednich postach dyskutowałem co oscylator ma dwie zasady handlu z oscylatorów i jak go używać, aby przewidzieć potencjalne odwrócenie. W tym poście będę wchodzić głębiej o zbieżności. Aby krótko dotknąć bazy z poprzednich artykułach oscylatory są grupą wskaźników technicznych o podobnych cechach. Ta grupa jest przedstawiony, ale nie ograniczając się do nich, takie narzędzia jak MACD, stochastyczny, RSI i wiele wiele innych. Narzędzia te są idealne do pomiaru siły rynku, zapewniając następujące sygnały trendów i znakowanie wsparcia i oporu. Inna sprawa, że ​​są idealne dla prognozuje out przerwę.

dom Tak, powiedziałem to, oscylator może przewidzieć przerwę na zewnątrz. Można to zrobić za pomocą teorii konwergencji. We wcześniejszych postach opisałem rozbieżności występujące, gdy ceny aktywów, na wykresie cenowym, formułuje szereg wyższych szczytów i wyższych minimów natomiast oscylator czyni serię niższych szczytów. Ponieważ dwa poruszają się od siebie, że mówi się, że są rozbieżne, oznaką słabości rynku. Jest to prawdą zarówno w trendzie wzrostowym i trendu spadkowego i może być niezwykle przydatna aplikacja dla Opcje binarne handlowców. To ma sens, aby myśleć, że jeśli oscylator może pokazać słabość rynku może również pokazać siłę rynkową i to jest zbieżność. Oznaką siły rynku.

Jak korzystać zbieżność

Zbieżności są www.opcjeonline.com jednym z moich ulubionych sposobów wykorzystania oscylatora. Zapewniają one znacznie lepszy sygnał niż rozbieżności i zazwyczaj prowadzi do bardziej opłacalnego punktów wejścia. To dlatego, że rozbieżność jest to sygnał trendu licznik, mogą działać, ale są one znacznie trudniejsze do obrotu na. Zbieżności są następujące tendencje i trendy sygnał potwierdzający sygnał. & Nbsp; Jeżeli dany składnik aktywów jest trendy w górę, o wytrzymałości na zbieżność pokaz, możemy założyć, że trend jest silny i będzie kontynuowany. Spójrz na poniższy wykres. Jak Dow Jones Transportation Average tworzy swój wzór trójkąta i wybucha także sprawia, że ​​dwa piki w zwyżkowy MACD. Drugi pik jest większa niż w pierwszej i w ten sposób zbieżny. To pokazuje siłę na rynku i wskazuje, że rynek porusza się wyższa. I odwrotnie, jest to, że nie oznacza to, tym razem równie? że będzie wyższa w linii prostej. Zbieżność ta rozgrywa się w ciągu trzech miesięcy, a sygnał jest długi termin na tym wykresie. Kolejne odbicie od 150 dniowej EMA, dokładnie w miejscu, że również dotyka linii trendu długoterminowego, to świetny wpis na dzienne, tygodniowe i miesięczne opcje binarne wygaśnięcia.

Teraz spójrzmy na tym samym wykresie ponownie. Istnieje również co najmniej jeden krótki termin rozbieżność można obrotu jednego z powodzeniem. Spójrz, gdzie transport są wyrwanie się z jego wzór trójkąta. MACD pierwszy sprawia, że ​​mały szczyt jako indeks rozpoczyna przerwę. Następnie, ponieważ uwalnia trójkąta MACD zaczyna zrobić drugi pik. Binary Transakcje z godzinową, codziennie lub co tydzień upływem może być wprowadzone tak szybko, jak druga fala MACD staje się wyższa niż pierwsza. To jest pierwsza krótkotrwała konwergencji. Druga występuje jako wyrwać sprawia, że ​​to pierwszy szczyt. Szczyt ten jest zbieżny z rosnącym MACD, jak opcjeonline również i oznacza wyższe ceny do naśladowania. Podczas krótkiej konsolidacji, która występuje opcje binarne z dziennym lub tygodniowym upływie są właściwe (to dlatego, że trannies są również zbliża cel oporu, ale to jest zupełnie inny artykuł.

O czym należy pamiętać

Po pierwsze, oscylatory i zbieżności są fantastyczne narzędzia do opcji binarnych handlowców. Po drugie, sygnał konwergencji jest znacznie lepsza niż sygnał dywergencji. To dlatego, że zbieżność jest tendencja następujące oznaczenia siły. Po trzecie i chyba najważniejsze, zbieżności są wielkie wskaźniki trendu następujących ale nie musi to oznaczać, że trend będzie nadal od razu. Rynek nigdy nie porusza się w linii prostej, pociągnąć grzbiety i kontynuacje są wspólne imprezy. http://www.opcjeonline.com/topoption/ Dobrze jest poczekać na inny trend następujące sygnał przed dokonaniem wpisu w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Proponuję za pomocą wsparcia i oporu, średnie oraz linie trendu przenoszenia przyczynić się do wyjaśnienia żadnego sygnału wydzielanego przez oscylator.